{"found":true,"cui":"43647907","cod_inmatriculare":"J11/54/2021","denumire":"99 BLF BOȚ S.R.L.","forma_juridica":"SRL","data_inmatriculare":"2021-02-01","euid":"ROONRC.J11/54/2021","caen_principal":null,"caen_secundare":[],"stare":{"cod":1048,"text":"ACTIVĂ","categorie":"activa"},"adresa":{"judet":"Caraş-Severin","localitate":"Municipiul Reşiţa","strada":"TÎRNOVEI","numar":"15","bloc":"","scara":"","etaj":"","apartament":"","cod_postal":"320013","sector":"","completare":"","tara":"România","one_line":"Str. TÎRNOVEI nr. 15, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin, 320013"},"web":null,"reprezentanti":[{"nume":"BOŢ LAURENŢIU-FLORIN","calitate":"administrator","tip":"legal"}],"bilanturi":[{"an":2024,"caen":"9602","cifra_afaceri_neta":34103,"profit_net":0,"pierdere_neta":14504,"salariati":1,"active_imobilizate":null,"active_circulante":7878,"datorii":46461,"capitaluri_total":-38583},{"an":2023,"caen":"9602","cifra_afaceri_neta":17490,"profit_net":0,"pierdere_neta":24279,"salariati":1,"active_imobilizate":null,"active_circulante":7693,"datorii":31772,"capitaluri_total":-24079},{"an":2022,"caen":"9602","cifra_afaceri_neta":null,"profit_net":0,"pierdere_neta":0,"salariati":0,"active_imobilizate":null,"active_circulante":200,"datorii":0,"capitaluri_total":200}],"datorii_anaf":null}