{"found":true,"cui":"46064410","cod_inmatriculare":"J25/245/2022","denumire":"3A CARGO S.R.L.","forma_juridica":"SRL","data_inmatriculare":"2022-05-05","euid":"ROONRC.J25/245/2022","caen_principal":"4631","caen_secundare":["4721","4789","4799","4941"],"stare":{"cod":1048,"text":"ACTIVĂ","categorie":"activa"},"adresa":{"judet":"Mehedinţi","localitate":"Sat Salcia, Comuna Salcia","strada":"SALCIA","numar":"118","bloc":"","scara":"","etaj":"","apartament":"","cod_postal":"","sector":"","completare":"STR. PRINCIPALĂ","tara":"România","one_line":"Str. SALCIA nr. 118, Sat Salcia, Comuna Salcia, Mehedinţi"},"web":null,"reprezentanti":[{"nume":"TABACU IONELIA-DIANA","calitate":"administrator","tip":"legal"}],"bilanturi":[{"an":2024,"caen":"4941","cifra_afaceri_neta":60668,"profit_net":0,"pierdere_neta":40416,"salariati":1,"active_imobilizate":null,"active_circulante":138273,"datorii":100306,"capitaluri_total":37967},{"an":2023,"caen":"4941","cifra_afaceri_neta":659674,"profit_net":78183,"pierdere_neta":0,"salariati":2,"active_imobilizate":null,"active_circulante":212896,"datorii":134513,"capitaluri_total":78383},{"an":2022,"caen":"4941","cifra_afaceri_neta":256184,"profit_net":42195,"pierdere_neta":0,"salariati":1,"active_imobilizate":null,"active_circulante":125717,"datorii":83322,"capitaluri_total":42395}],"datorii_anaf":null}