{"found":true,"cui":"14374331","cod_inmatriculare":"J40/29/2002","denumire":"HIL INVESTITII IMOBILIARE SRL","forma_juridica":"SRL","data_inmatriculare":"2002-01-08","euid":"ROONRC.J40/29/2002","caen_principal":"4799","caen_secundare":["5211","5540","7020","7721","7729","9002","9233","9234","9261","9262","9272","9319","9321","9329"],"stare":{"cod":1048,"text":"ACTIVĂ","categorie":"activa"},"adresa":{"judet":"Bucureşti","localitate":"Bucureşti Sectorul 1","strada":"AV. VASILE FUICĂ","numar":"27","bloc":"","scara":"","etaj":"","apartament":"2","cod_postal":"","sector":"1","completare":"CAMERA BIROU","tara":"România","one_line":"Str. AV. VASILE FUICĂ nr. 27, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti"},"web":null,"reprezentanti":[{"nume":"IONESCU DANIEL VANIA","calitate":"administrator","tip":"legal"}],"bilanturi":[],"datorii_anaf":{"obligatii_principale":132133,"obligatii_accesorii":43464,"total_datorii":175597,"perioada":"2016-Q1","data_raportare":"2016-03-31","source":"data_gov_ro_2016"}}